DeutschEnglishMagyar

ÁLLÁSAJÁNLATAINK

Az ELANIT Tanácsadó Kft. jelenleg az alábbi pozícióba keres pályakezdő/junior munkatársat. Amennyiben érdekli a meghirdetett munkakör, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az info@elanit.hu e-mail címre.

JUNIOR TANÁCSADÓ / SZAKÉRTŐ

Főbb feladatok, munkák:

  • projektfeladatok ellátása tanácsadási projekteken
  • tanulmányok, elemzések készítése
  • javaslatok kidolgozása
  • szakmai prezentációk készítése
  • műszaki egyeztető megbeszélések támogatása
  • új projektek elnyerésének támogatása

Tanácsadási projekttípusok, témák:

  • a villamosenergia-rendszer irányítása/üzemeltetése
  • az átviteli- és elosztóhálózatok irányítása/üzemeltetése
  • a villamosenergia nagy- és kiskereskedelme
  • az európai villamosenergia-piacok integrációja
  • regionális együttműködések a piac- és rendszerirányítás területén
  • okos hálózatok, okos mérés (smart grid, smart metering)
  • a villamosenergia tárolása
  • energetikai célú szoftver alkalmazások
  • virtuális erőművek
  • mikro-hálózatok

Elvárások (must have):

  • egyetemi (M.Sc.) végzettség villamosmérnöki, gazdasági vagy természettudományos területről
  • legalább középszintű, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • önálló munkavégzés, proaktivitás
  • kiváló magyar nyelvi kifejezőkészség írásban és szóban
  • tanulási készség, kíváncsiság, megbízhatóság, őszinteség
  • Microsoft Office alkalmazások haladó szintű felhasználói ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent (nice to have):

  • munkatapasztalat a villamos energetikában
  • tanácsadási munkatapasztalat
  • német nyelvtudás
  • programozói ismeret (pl. Matlab)

Amit kínálunk:

  • érdekes és változatos témák a villamosenergia-iparág élvonalában
  • magyarországi és nemzetközi projektekben való részvétel
  • rugalmas munkaidőbeosztás
  • versenyképes és testre-szabott javadalmazás
  • hosszútávú és megbízható együttműködés
  • egyéni igények figyelembevétele

Munkavégzés helye:

  • Budapest / rugalmas